خانه / بالش / فروشنده عمده بالش پر و الیاف مصنوعی در اراک

فروشنده عمده بالش پر و الیاف مصنوعی در اراک

فروشنده عمده بالش پر و الیاف مصنوعی در اراک این محصول را در کیفیت بالا با قیمتی مقرون به صرفه از طریق سایت اینترنتی عرضه می گرداند. جهت مشاهده انواع بالش ها و سفارش کالا به سایت مراجعه کنید.

یک بالش باید در بازه زمانی ۱۲ تا ۲۴ ماه یک بار تعویض شود و یک بالش نو جایگزین آن شود. زیرا بالش های کهنه نه تنها اینکه شکل و فرم اولیه ی خود را از دست داده اند و خوابیدن روی آن ها مشکل است بلکه منبع قارچ و باکتری و گرد و غبار نیز می باشد.

خرید بالش ارتوپدیک طبی کرمانشاه

این نوع بالش ها سبب به وجود آمدن آلرژی و بیماری های مختلف نظیر تشدید سر درد های مزمن، بی حسی شانه و … بنابر این برای جلوگیری از به خطر افتادن سلامتی باید در زمان لازم به تعویض آنها اقدام کنید.

یک بالش مناسب در بهبود کیفیت خواب و جلوگیری از گردن درد نیز موثر است. یکی از بالش های رایج و مناسب برای خواب بالش های پر می باشند که بسیار نرم و راحت می باشند.

ویژگی بالش پر

این بالش ها با استفاده از پر مرغ یا غاز با ضد عفونی کامل و افزودن مواد برای جلوگیری از بو پر شده اند و در اندازه ها و وزن های مختلف موجود می باشند این محصول قابلیت شستشو نیز دارا می باشد. قیمت این محصول بر اساس وزن و اندازه ی آنها متغیر است.

یکی دیگر از انواع بالش ها بالش هایی از الیاف مصنوعی می باشندکه امروزه طرفداران زیادی را به خود اختصاص داده اند.

ویژگی بالش الیاف مصنوعی

این بالش ها بیشتر از الیاف پلی استر ساخته میشوند که الیاف مرغوبی به شمار می رود. از ویژگی های مهم این محصول حجم بالا در عین وزن بسیار سبک آن می باشد که به راحتی قابل حمل می باشد.

فروشنده بالش پر الیاف مصنوعی اراک

قیمت بالش پر و الیاف مصنوعی

قیمت بالش های ساخته شده از الیاف مصنوعی مناسب تر از بالش های پر می باشد و همچنین یکی دیگر از عواملی که مردم به سمت بالش های الیاف مصنوعی میروند خاصیت ضد حساسیت آن و شستشوی آسان آن می باشد.

فروشنده انواع بالش های پر و الیاف مصنوعی این بالش ها را به صورت عمده و با قیمت مناسبتر در فروشگاه و سایت اینترنتی فروش عرضه می گرداند.

فروش عمده بالش ها با قیمت پایین تری از فروش به صورت تکی دارد همچنین برای صرفه جویی در وقت و انرژی نیز می توان این محصول را از سایت اینترنتی خریداری کرد تا توسط باربری برای خریداران ارسال گردد.

درباره ی مدیر کل

همچنین بررسی نمایید

فروش بالش الیاف مصنوعی

سایت اینترنتی فروش بالش الیاف مصنوعی اراک

سایت اینترنتی فروش بالش الیاف مصنوعی اراک این محصول را در انواع مختلف و استاندارد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تلگرام