خانه / مواد اولیه تشک / فنر بونل تشک / کارخانه تولید فنر بونل تشک تخت خواب در تهران

کارخانه تولید فنر بونل تشک تخت خواب در تهران

کارخانه تولید فنر بونل تشک تخت خواب در تهران این محصول را در قطر های متفاوت و با استحکام بالا تولید می کند. خریداران این فنر ها می توانند با مراجعه به سایت فنر مورد نظر خود را سفارش دهند.

انواع تشک فنری

تشک تخت خواب فنری یکی از ساده ترین و ارزان ترین انواع تشک می باشد و جزو اولین تشک ها نیز محسوب می شود. این تشک ها از اسفنج پر شده اند که در بین اسفنج ها فنر تعبیه شده است.

تشک های فنری دارای دو نوع فنر متصل و فنر منفصل می باشد.

  • فنر متصل ابتدایی ترین نوع فنر تشک است که در آن فنر ها با استفاده از مفتول به هم متصل شده اند و نرمی زیادی دارند.
  • در تشک فنر های منفصل فنر ها به صورت جدا از هم و آزاد می باشند و نرمی کمتری دارند.

تشک های فنری منفصل از راحتی بیشتری برخوردار هستند و در تخت های دو نفره هنگام تکان خوردن فرد مقابل تخت تکان را منتقل نمی کند.

نوع دیگر تشک های فنری تشک طبی فنری است که نوع پیشرفته و مدرن تشک فنری می باشد. در بین الیاف های این تشک فنر هایی با استقامت بالا تعبیه شده است که در روی آن یک لایه نازک فوم جهت نرمی بیشتر تشک وجود دارد.

تشک های طبی فنری دارای نرمی بیشتری نسبت به تشک های طبی دارند و برای تمام افراد مناسب هستند و میتوان روی آن خواب آرامی را تجربه کرد.

تولید فنر بونل تشک تخت خواب

در ساخت تشک های طبی فنری و تشک های فنری، از فنر استفاده می شود که باید مقاوم باشد به گونه ای که تحمل وزن بالایی را داشته باشد و همچنین این فنر ها بسته به کاربردی که دارند و نوع تشک باید از انعطاف پذیری مناسبی برخوردار باشند.

فنر بونل نوعی فنر با کیفیت و مقاوم است که در کارخانه های تولید این فنر در تهران تولید می شوند. کارخانه تولید فنر بونل این محصول را با بهترین مواد و از بهترین فلز توسط دستگاه های پیشرفته در اندازه ها و قطر های متفاوت تولید می کند و به کارخانه های ساخت تشک ارائه میدهد.

فنر بونل تشک

نحوه ی خرید فنر بونل

کارخانه تولید فنر بونل در تهران این محصول را با قیمت مناسب توسط سایت اینترنتی به سراسر کشور از جمله تهران عرضه میدارد و خریدارن می توانند با مراجعه به سایت اینترنتی این فروشگاه فنر مورد نیاز خود را سفارش دهند.

درباره ی مدیر کل

همچنین بررسی نمایید

لیست قیمت فنر پاکتی اسکلت تشک

لیست قیمت فنر پاکتی اسکلت تشک تخت خواب در تهران

لیست قیمت فنر پاکتی اسکلت تشک تخت خواب در تهران به منظور ارائه به همکاران …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تلگرام